CXL by Christian Lacroix Bordové sametové křeslo CXL Tendance

23 471 

Popis produktu

Křeslo Tendance se vyznačuje robustním sezením, které zajišťuje maximální pohodlí. Křeslo je čalouněno sametovou tkaninou s jemným leskem. Látka se vyznačuje vysokou odolností proti oděru, což snižuje riziko jejího poškození. Navíc obsahuje certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100. Ke křeslu je možné přikoupit další produkty z kolekce Tendance.Díky tomu si můžete vytvořit dokonalý relaxační prostor. Kubistický tvar křesla vynikne v moderně nebo rustikálně zařízeném interiéru.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip.: Doporučujeme čistit křeslo měkkým kartáčem. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř a vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky ani vysavač.

 

 

Katalogové číslo: CXL_LS_88_F1_TENDANCE5 Kategorie: , , ,

Související produkty